Nasze wersje Counter Strike 1.6 są maksymalnie zabezpieczone. Na tej stronie możesz pobrać Counter Strike 1.6 Non Steam z najszybszą prędkością i bez rejestracji jako bezpośredni link. Dodaliśmy już najlepsze serwery CS 1.6

Pobierz Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6 Standardowa Wersja

Pobierz ze strony Pobierz przez torrent

Standardowa wersja bez zmienionych modeli, spolszczona z działającymi botami. W zakładce internet jedynie polskie serwery, pozbawiona zbędnych map. Dołączone zostało do niej działające HLTV, a także stały generowany SteamId.

Counter-Strike 1.6 Revolution

Pobierz ze strony Pobierz przez torrent

Jeżeli znudził Ci się stary CS 1.6 to jest to coś dla Ciebie! Pobierz Counter Strike 1.6 Revolution. W tej wersji dodaliśmy nowe GUI, nowe modele HD, dodany rewolwer, zmieniony wygląd HUD, emulator steamID (RevEmu) i wiele, wiele innych - sprawdź sam!


Counter-Strike 1.6 Global Offensive

Pobierz ze strony Pobierz przez torrent

Jeżeli znudził Ci się stary CS 1.6 to jest to coś dla Ciebie! Pobierz Counter Strike 1.6 Global Offensive Edition. W tej wersji dodaliśmy nowe GUI, nowe modele HD, dodany rewolwer, zmieniony wygląd HUD, emulator steamID (RevEmu) i wiele, wiele innych - sprawdź sam!

Counter-Strike 1.6 v48 PRO

Pobierz ze strony Pobierz przez torrent

Innowacyjna i całkowicie unikalna instalka Counter Strike 1.6. Jest ona oparta na czystej i najbardziej stabilnej wersji gry. Counter-Strike 1.6 CSL EDITION to marzenie każdego gracza, który kocha niestandardowe rozwiązania w zakresie modyfikacji, to ci się spodoba, zapewniam cię.